Završio je još jedan Rotary Moto Rally Plus i to već treći po redu. Rotarijanci iz cijele Hrvatske i njihovi prijatelji na motorima uputili su se u srijedu, 8. svibnja iz Splita kroz Sinj, Zadar, Pag, Senj, Grobnik, Delnice, Karlovac, Krapinu i Prelog te svoj put završili u subotu u Varaždinu na Kapucinskom trgu.

Nakon srdačnog dočeka, svi okupljeni imali su prilike uživati u stunt showu i akrobacijama Dejana Špoljara i njegove ekipe na motoru i quadu, a budući da je Rotary Moto Rally Plus imao humanitarnu svrhu, svi okupljeni mogli su kupiti i prigodnu majicu te tako donirati udruzi Sv. Bartolomej iz Knina.
Rotary Moto Rally Plus u organizaciji Rotary Cluba Split Plus te suorganizaciji Rotary Cluba Varaždin 1181 nakon dočeka na Kapucinskom trgu preselio se na sajmište u Biškupec gdje su se pridružili Rock & Bike Partyju uz tribute band AC/DC, The Godfathers iz Varaždina i Psihomodo pop uz vrlo raspoloženog Davora Gobca do ranih jutarnjih sati.
O samom ugođaju na 3. Rotary Moto Rallyju Plus pogledajte u video prilogu.