petak, 5.5.2023., Glazbena škola u Varaždinu, 18 sati

• plesni program
  • humanitarna tombola
  • humanitarna aukcija
  • buffet večera i druženje uz glazbeni program

U petak, 5.5.2023. u Glazbenoj školi u Varaždinu, Rotary klub Varaždin 1181 obilježit će dva desetljeća postojanja. Godine izazova, različitih humanitarnih aktivnosti kluba obilježit će se svečanim i glazbenim programom s početkom u 18:00 sati.

Kao i proteklih godina i ova večer imat će posebnu humanu notu za Udrugu distrofičara, invalida cerebralne i dječje paralize i ostalih tjelesnih invalida Grada Varaždina tijekom koje će biti organizirana tombola i humanitarna aukcija fotografija mladih umjetnika s naše prošle dobrotvorne akcije "Ledene simfonije". Sva prikupljena sredstva bit će usmjerena u rad Udruge.

Dvadeset godina rada kluba saželi smo u monografiju koju ćemo ovom prilikom predstaviti.

Da ne duljimo s puno riječi, jer ipak najljepše uspomene se stvaraju, a mi Vas s nestrpljenjem očekujemo pa molimo da popunite on-line prijavu kako bismo mogli na vrijeme pripremiti večeru za svaku prijavljenu osobu i time malim znakom pažnje zahvalili svima Vama što ćete biti dijelom 20. obljetnice Rotary kluba Varaždin 1181.

Dress code: dinner suite/black tie

P.S. Osigurali smo i parking u dvorištu Glazbene škole u Varaždinu.

Vidimo se!

Kako bi potvrdili svoju prijavu molimo vas da napravite uplatu na račun RC Varaždin 1181

Opis plaćanja: 20god Ime Prezime

Iznos: 40€ (rotary i ostali)