𝐒𝐓𝐔𝐃𝐈𝐎 𝐒𝐌𝐈𝐉𝐄𝐇𝐀 𝐢 𝐑𝐎𝐓𝐀𝐑𝐘 𝐊𝐋𝐔𝐁 𝐕𝐀𝐑𝐀Ž𝐃𝐈𝐍 𝟏𝟏𝟖𝟏
Nakon dužeg perioda u kojem se nismo uspjeli družiti na akcijama našeg kluba, s velikim veseljem pozivamo vas 20. listopada 2021. u 20:00h u Kino Gaj na našu dobrotvornu predstavu, jer ipak je najljepše nasmijati se do suza uz Studio Smijeha.
Prodaja ulaznica: Ulaznice po cijeni od 80 kuna možete kupiti u Galeriji Klarić - Krešimira Filića 39a.
Svoju ulaznicu možete osigurati i putem e-maila, i to tako da svoje podatke (ime, prezime, broj telefona, grad) pošaljite na Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite., a iznos rezerviranih ulaznica uplatite na HR5641240031133000461 KentBank Rotary klub Varaždin 1181 uz naznaku imena i prezimena kao i u rezervaciji.
Sav prihod od prodaje ulaznica namijenjen je humanitarnim aktivnostima Kluba.
Humanitarni Stand-up show Studija Smijeha održat će se uz Covid potvrde (potvrde o cijepljenju ili potvrde o negativnom testu ne starijem od 48 sati ili potvrde o preboljenju Covid-a unazad 6 mjeseci) koju je potrebno pokazati na ulazu.
Vidimo se!